Odlični nastopi na Grand Prix v Beogradu

Objavil Igor, 17.4.2018 ob 9:27

 

Iz Beograda se vračamo z tremi zlatimi in eno bronasto medaljo. Tjaša Vozel pa je postala tudi najuspešnejša plavalka Grand Prixa. Matic Kosirnik pa se je z nastopom na 50m prsno izredno približal normi za evropsko mladinsko prvenstvo, julija v Helsinkih. Organizator tekmovanja pa nam je izredno hvaležen zaradi pomoči pri izvedbi tekmovanja, kajti na tekmovanju sta sodila tudi dva naša sodnika.

Te novice ni komentiral še nihče. Bodi prvi! ;)

Vaš email naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z zvezdico.

Uporabiš lahko sledeče HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

// Dodaj komentar // Zapri komentarje
// Komentarji (0)