Odprto državno prvenstvo 2015

Objavil Dejan, 19.2.2015 ob 18:33

KPD Zvezda bo med 6. in 9. avgustom v Kranju organizirala odprto državno prvenstvo v 50m bazenih za člane, mladince in kadete. Tekmovanje pod okriljem Plavalne zveze Slovenije bo potekalo v pokritem olimpijskem bazenu v Kranju.
Vabimo vas, da pridete podpreti svoje prijatelje in družinske člane, vsem plavalkam in plavalcem pa želimo obilo športne sreče in čim boljše rezultate.
Več informacij/more information (also in English language): klik.

Te novice ni komentiral še nihče. Bodi prvi! ;)

Vaš email naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z zvezdico.

Uporabiš lahko sledeče HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

// Dodaj komentar // Zapri komentarje
// Komentarji (0)