Pokal Gorenjske banke v Radovljici

Objavil Gašper, 27.4.2014 ob 20:58

Včeraj smo se udeležili Pokala Gorenjske banke v Radovljici. Nastopilo je kar 28 plavalcev našega kluba, ki so se uspešno borili in si priplavali nekaj odličnih mest. Posebej velja omeniti, da je osem plavalcev prestalo svoj tekmovalni krst. V galeriji si lahko ogledate nekaj utrinkov s tekme.

Rezultate si lahko ogledate tukaj.

Čestitke vsem nastopajočim!

Te novice ni komentiral še nihče. Bodi prvi! ;)

Vaš email naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z zvezdico.

Uporabiš lahko sledeče HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

// Dodaj komentar // Zapri komentarje
// Komentarji (0)