Start 2014 – prva tekma v novi sezoni

Objavil Gašper, 12.10.2014 ob 17:45

V soboto, 11. 10. 2014, smo na kranjskem bazenu organizirali naš tradicionalni mitig Start 2014. Naši najmlajši, Klavdija, Andrej, Tomaž, Ema in Tara, so se prvič predstavili na 25 m prosto, odlično pa so se izkazali naši bolj izkušeni plavalci in si priplavali kar nekaj odličij. Čestitke Tjaši, Jerneju, Ani, Marcelu, Vidu, Nastji, Žani, Anji, Lenartu, Andražu, Sari, Neji, Taji, Lari, Denisu, Jonu, Patriciji in Maticu.

Rezultate naših plavalcev najdete tukaj.

Te novice ni komentiral še nihče. Bodi prvi! ;)

Vaš email naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z zvezdico.

Uporabiš lahko sledeče HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

// Dodaj komentar // Zapri komentarje
// Komentarji (0)