Tjaša Vozel in Matic Kosirnik reprezentanta Slovenije

Objavil Igor, 25.4.2018 ob 11:52

Na končanem odprtem prvenstvu Slovenije sta naša plavalca, z odličnim plavanjem dosegla normi za nastop na največjih letošnjih tekmovanjih. Matic je s časom 29,01 na 50 m prsno dosegel normo za nastop na evropskem mladinskem prvenstvu, ki bo v začetku julija v Helsinkih na Finskem. Še pred tem pa bo nastopil z reprezentanco na mladinski Balkanijadi, ki bo od 5. – 6. maja v Sarajevu v BIH. Tjaša pa si je zagotovila nastop na mediteranskih igrah od 23. – 25. junija v Španiji, kjer lahko doseže normo za nastop na evropskem članskem prvenstvu. Čestitamo!

Te novice ni komentiral še nihče. Bodi prvi! ;)

Vaš email naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z zvezdico.

Uporabiš lahko sledeče HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

// Dodaj komentar // Zapri komentarje
// Komentarji (0)