Adyce Novo Poletje Rdeče Eno Ramo Povoj Obleka Ženske Seksi Brez Naramnic Bodycon Slaven Vzletno-Pristajalne Steze Nightout Klub Stranka Obleko Vestidos

Oznake: ženska obleka, obleka rdeča, obleka, obleko vzletno-pristajalne steze, bodycon obleka ženske, tin obleke, bodycon obleko, priložnostne ženske, poroke obleko morska deklica, bandag obleko.

• Vzorec Tipa: Mozaik
  • Dolžina Obleke: Nad Kolena, Mini
  • Pasu: Naravni
  • Storitev: Debelo / Drobno / OEM / ODM / Drop-dostava / Mix Red
  • Vrsta: Ženske Oblačila , Casual Vestidos ,Bodycon Obleko ,Klub Obrabe
  • Slog: Seksi & Klub
  • Dekoracijo: zadrgo
  • barve: Rdeča Povoj Obleko
  • Rokav Dolžina(cm): Brez rokavov
  • Silhueta: Tulec
  • Sezona: Pomlad, Poletje, jesen
  • Priložnosti: Večer, Stranka, Slaven, Nočni Klub, Cocktail, Vzletno-Pristajalne Steze
  • Material: 97%Poliester,3%Spandex
  • Rokav Slog: Ena Ramenski
  • Pranje: Suho Čiščenje
  • Vrsta Tkanine: Pletenje
  • Izrez: Brez naramnic
  • Velikost: XS,S,M,L
  • Številka Modela: H7713
  • Blagovna Znamka: ADYCE
  • Spol: ŽENSKE

Dragi prijatelji, hvala za vaš obisk v naši trgovini.

Če imate kakršno koli vprašanje, nas prosimo kontaktirajte kadar koli!!

Naročila, bo urejeno, takoj, ko bo vaše plačilo je bila predelana za uspešno sistem v 24 urah!

Naše blagovne znamke --- ADYCE , je bila ustanovljena v letu 2008, smo strokovni proizvajalec za Povoj Obleko tovarni v mestu Guangzhou, Kitajska, podpora OEM/ODM/WHOLESALES/RETAIL/DROPSHIPPING/MIX RED , 100% jamčiti dobre kakovosti, primerno ceno, najbolje pred-prodajnih in po - prodajnih storitev, hitra dostava!

Vzorec lahko zagotovijo znanja na sliko/skico/oblikovanje, risanje itd.

Dobrodošli vaš poskus, da preverite naše kakovosti.Mi smo vedno veseli, da vam zagotavlja najboljšo izkušnjo nakupa in razvoj win-win, dolgotrajnih in prijateljskih odnosov sodelovanja z vami.Najlepša hvala !