Ocstrade Povoj Obleke Nov Prihod 2019 Poletje Črne Očesa Povoj Seksi Obleko Off Ramenski Povoj Ženske Bodycon Stranka Obleko

Oznake: romantični svile seksi obleka ženske, obleko dolgo pregleden, bodycon obleko, seksi oblačilih, polka dot, ramenski vrh, womem bodycon obleko, naguban bodycon obleko očesa, ocstrade ženska, obrazec za vgradnjo seksi mini obleke.

• Sezona: Pomlad Poletje Jesen Zima( v vrata)
  • Vzorec Tipa: Trdna
  • Blagovna Znamka: Ocstrade
  • Storitev: Trgovina na debelo, OEM, ODM, Padec ladijskega prometa
  • plus velikost: XS,S,M,L,XL
  • Priložnosti: Klub/Stranka/Poroka/Celebrity Večer/Cocktail/Rdeča preproga/vzletno-pristajalne Steze
  • Številka Modela: PO0001 Bodycon Povoj Obleko
  • Material: Spandex
  • Dekoracijo: NOBEN
  • Rokav Slog: Off Ramo
  • Pasu: imperij
  • Rokav Dolžina(cm): Brez rokavov
  • Silhueta: Tulec
  • Izrez: Poševnica vratu
  • Opomnik: Suho čiščenje;Ne krat ali pritisk;Ne obesite na obešalnik
  • Spol: ŽENSKE
  • Slog: Seksi & Klub
  • Dolžina Obleke: Nad Kolena, Mini

Opomba:

1.Meritve v velikosti grafikona so za telo ni oblačila.

2 Prosimo, da dosledno sledite našim velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberite neposredno glede na vaše navade.

3.Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep.

1.Bi-čas obdelave je približno 1-2 delovnih dni, običajno in mi lahko ladja takoj za vroče stilov.

2 Razumno vrednost bo dal na oznake ladijski promet.Ko pa davkov, ki se pojavijo nepričakovano,vljudno prosim razumeti kupec mora plačati za to.

Stranke zadovoljstvo je naš cilj.Vse elemente, ki so vse nujno preveriti pred dostava ven.Vendar odškodnina na eni ali dveh parcel se zgodi včasih.Vljudno prosim, obrnite na nas pred vsako impulziven negativne ocene ali spore.

1 Če se element, ki se konča s poškodbo, vljudno prosim, da nam pošljete jasne fotografije na škodo, ki v roku 3 dni po uspešni dostavi;Naše strokovne službe vam bodo ponudili najboljše rešitve;

2 sprejemamo vrne ali zamenja, če kupci ne izpolnjujejo z našo postavka, vendar shipping stroški so nevračljive brez problemov kakovosti;

Dodatne 3, ladijski promet pristojbina za vrnitev ali ponovno pošiljanje na buyerrsquos strani, če predmetov nimajo težave s kakovostjo ali kupci izbirajo napačne velikosti osebno;

4 Vse vrnjene embalaže mora biti v originalni pogoji, brez nošenje ali parfumov, da bi za vračilo ali zamenjavo.

Zaporozhec Viktoriya
2020-10-01
Very beautiful dress! High quality! The village is just perfect! Thank you very much to the seller for mega fast delivery!
Lamaracucha
2020-09-08
Nice dress, good quality. Found the bra a bit weird, but I guess it correspond to the picture.
Giorgi199
2020-09-06
Identico come nella foto da consigliare . Sono soddisfatta. Spedizione veloce grazie al venditore