Baby klopotec baby avtomobilski sedež polnjene plišastih igrač živali Dragi rearview mirror dojenčka backseat igrača novorojenčka pribor 0~12 mesecev

Oznake: noel igrače fisher, fisher ski, avto ogledalo, batman igrače fisher, baby avto sedež, ogledalo, fisher igrača, otroci igrače fisher, bt21 blazino, Baby ogledalo, bt21 plišastih.

• Pakiranje metode: usmerjene polipropilena
  • Dimenzije: 28*21
  • Starostni Razpon: 2-4 Let
  • Številka Modela: Backseat baby ogledalo
  • Kategorija članstva: Pliš perifernih derivati
  • Polnilo: PP Bombaž
  • Polnjenje: PP Bombaž
  • kraj izvora: Kitajska
  • Blagovna Znamka: fradoo
  • Starost uporabe: Baby (0-2 let), otrok (3-6 let)
  • Opozorilo: /
  • Značilnosti: Polnjene & Plišastih
  • Pliš razvrstitev: Super Mehka In Kratke Plišastih
  • Material: Kratek Plišastih
  • Obliko Kategorije: Zadnji mirro
  • Spol: Unisex
  • barve: Jelena mirro
  • nadmorska višina: 28*21

Backseat baby ogledalo igrača

za fradoo

Material:PP bombaž+akril

Velikost:28 x 21 cm

Paket vključuje:1 kos dragi otroška igrača

Opis:

1.kaj je strokovno sedež watch ogledalo?

Enostaven za izpolnjevanje odraslih v avto za opazovanje otroka v istem času ne bo vplivala na varnost otrok!

Ta ugotovitev ogledalo izvoza v tujih trgovinah, ogledalo je akril, to ne bo ogrozila otroka varnosti, ter opredelitev je tudi zelo dobra.

Ta ugotovitev ogledalo za vse povratne namestitev otroških varnostnih sedežev, lahko zavrtite za 360 stopinj, oče in mati voznikovo mesto ni potrebno, da se vrtite v originalni avto rearview mirror lahko videli dojenčka članice, otroška lahko ogledate tudi mati skozi ogledalo, bolj udobno.

2. Humanized design, učinkovito preprečevanje prometnih nesreč v prometu nazaj.

3. Zrcalna površina prekrita z zaščitno folijo.prosimo, odtrgajte zaščitno folijo, ko uporabljate.iz slike vidimo, da slika iz barvne polje poleg ogledalo površina je zelo jasen.zrcalna površina akril in ne bo ogrozila otroka varnost.ni izdelan iz stekla.

PREDSTAVITEV IZDELKA