MILI-MIYA Nov Prihod Žensk Črpalke CrossRound Kvadratni Toe Petah Sponke Traku Metulj-Vozel Priložnostne Čevlji Plus Velikost 34-46

Oznake: čevelj višina pete, ženska obutev, sredi petah črpalke, plus velikost ženske čevlje 42 43 44 45 46 pete, visoke pete, široko stiletto petah, hej, si mey visokih petah, moški shose, bar mary jane petah, pete ženske.

• Fit: Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti
  • Pete Vrste: Kvadratni pete
  • Obloge Materiala: PU
  • Spol: ŽENSKE

Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, da nas kontaktirate.

Q1:jaz sem a re-prodajalec,rad bi, da nakup več kosov vaš element, kaj je veleprodajno ceno?

Hi,hvala za vaše vprašanje.da, če bi radi, da kupujejo velike količine, prosim stik z nami, vam bomo najboljšo ceno, hvala!

V2:Kakšna je kvaliteta čevljev v vaši trgovini?

Smo združljiva izdelovalca čevljev.pred odpremo,po strog pregled,čevlji z težave s kakovostjo,ne bomo vprašanje!

V3:Kaj embalaža čevlji uporablja?

Mednarodni parceli,zaradi dolge poti,ki jih uporabljamo napihljivi mehurček vrečko zaviti,Napihljivi mehurček vrečke lahko bolje zaščitili vašo obutev.

V4: Kako lahko sledenje moje parcele?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje.

www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete)

V5.Ni nobenih carinskih dajatev?

Zaradi različnih politik v različnih državah.V nekaterih posameznih primerih, kupci morda morali plačati nekaj uvoznih davkov ali carin.

Mariejasmine35
2020-09-24
Fast shipping and very nice quality. Very happy with these shoes.
Bystrova Ksyusha
2021-01-01
I bought a pair before and decided to get 2 more in different colors. I got one size larger than my own size, and they fit perfectly. They are beautiful and very comfortable. The colors match the pictures. Shipping is fast too.
Kk5thompson
2020-12-07
Shoe the right size
Artas As
2021-01-17
Thank you to the seller! good imitation of the skin. on the leg sit beautifully. How will the time be worn will show.