POSSBAY Motocikel Rezervoarju za gorivo Nalepke Pregleden Kristalno Epoksi Nalepke Ploščica Protector Za Honda, Kawasaki Suzuki Yamaha Cafe Racer

Oznake: yamaha yazi nalepka, dodatno motorno kolo yamaha, nalepke honda, z1000, motorno kolo triumph tank nalepke, motorno kolo yamaha nalepka, cafe racer sejem, badminton kawasaki, suzuki ts nalepka, suzuki grand vitara.

• Novi-stari: visoka kakovost tank pad
  • Posebne Funkcije: Okrasite vaš motocikel
  • Postavka Višina: 0inch
  • Nalepke Umestitev: Posodo Za Gorivo